Fakültemizde Öğrenci Temsilcileri, 4.sınıf öğrencileri ve mezunlarımızla bir araya geldik.
Araştırma Görevlileri Toplantısı'ndan kareler.
Akademik Genel Kurul'dan kareler.
Akademik Genel Kurul'dan kareler.
Prof. Dr. Olgun Güven'in Hacettepe Üniversitesi'nde 50. Yıl Töreni'nden kareler.
2021 Profesörlük Belgesi Takdim Töreni
Kurul ve Komisyonlar
Kalite ve Strateji Geliştirme Kurulu
Prof. Dr. Hatice Mergen mergen@hacettepe.edu.tr Dekan
Prof. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Canan Köroğlu ckoroglu@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Ş. Kasırga Yıldırak kasirga@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil. Bölüm Başkanı
Prof. Dr. S. Süalp Çağlar sualp@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Meral Çetin meral@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Nurşen Altuntaş Öztaş nursen@hacettepe.edu.tr Kimya Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Ayşe Çiğdem Özcan  ozcan@hacettepe.edu.tr Matematik Bölüm Başkanı

 

Burs Komisyonu 
Prof. Dr. Hatice Mergen mergen@hacettepe.edu.tr Dekan
Prof. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Canan Köroğlu ckoroglu@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Arş. Gör. Dr. Aslihan Şentürk Acar aslihans@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil. Bölümü
Doç. Dr. Aslı Koca adogru@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Semra Türkan sturkan@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Prof. Dr. Handan Yavuz Alagöz handany@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Seçil Tokgöz secil@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
 
Eğitim Komisyonu 
Prof. Dr. Hatice Mergen mergen@hacettepe.edu.tr Dekan
Prof. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Canan Köroğlu ckoroglu@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Dr. Öğr. Üyesi Murat Büyükyazıcı muratby@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil. Bölümü
Prof. Dr. Güldeniz Selmanoğlu guldeniz@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Prof. Dr. Nursel Koyuncu nkoyuncu@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Prof. Dr. Hatice Kaplan Can hkaplancan@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Prof. Dr. Evrim Akalan eakalan@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
 
Tanıtım Yürütme Ve Tören Komisyonu 
Prof. Dr. Hatice Mergen mergen@hacettepe.edu.tr Dekan
Prof. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Canan Köroğlu ckoroglu@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Arş. Gör. Dr. Mustafa Asım Özalp  m.asimozalp@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil.Bölümü
Arş. Gör. Dr. Beril Erdem Tunçdemir beril@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Arş. Gör. Dr. Derya Turfan deryaturfan@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Özge Karadağ Ataş ozgekaradag@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Arş. Gör. Dr. Volkan Şahin volkansahin@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Arş. Gör. O. Oğulcan Tuncer otuncer@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
 
Fakülte Seminerleri Komisyonu
Prof. Dr. Hatice Mergen mergen@hacettepe.edu.tr Dekan
Prof. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Canan Köroğlu ckoroglu@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Dr. Öğr. Üyesi Başak Bulut Karageyik basakbulut@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil.Bölümü
Doç. Dr. Esra Birben birben@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Ayten Yiğiter yigiter@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Demet Özer demetbaykan@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Pınar Aydoğdu paydogdu@hacettepe.edu.tr Matemaik Bölümü
 
Kariyer Planlama Komisyonu
Prof. Dr. Hatice Mergen mergen@hacettepe.edu.tr Dekan
Prof. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Canan Köroğlu ckoroglu@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Ş. Kasırga Yıldırak kasırga@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil. Bölümü
Prof. Dr. Zafer Ayaş  indiana@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Prof. Dr. Meral Çetin meral@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Prof. Dr. Çiğdem Arpa Çalışır carpa@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. İsmet Yurduşen yurdusen@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü