Fakülte Kurulu
Fakülte Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. A.Nurdan Özer nozer@hacettepe.edu.tr Dekan V. (Başkan)
Prof. Dr. Handan Yavuz Alagöz handany@hacette.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Meral Sucu msucu@Hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Mehmet Ali Onur mali@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Özgür Yeniay yeniay@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Nurşen Altuntaş Öztaş nursen@hacettepe.edu.tr Kimya Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Rıza Ertürk erturk@hacettepe.edu.tr Matematik Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Meral Çetin

meral@hacettepe.edu.tr

Profesör Üye
Prof. Dr. Sibel Sümer ssumer@hacettepe.edu.tr Profesör Üye
Prof. Dr. Pınar Akkaş Kavaklı pinar@hacette.edu.tr Profesör Üye
Doç. Dr. Mahmut Kabalak mahmut@hacettepe.edu.tr Doçent Üye
Doç. Dr. Ömür Çelikbıçak omurce@hacettepe.edu.tr Doçent Üye
Yrd.Doç.Dr.Murat Büyükyazıcı  muratby@Hacettepe.edu.tr Yardımcı Doçent Üye
Hamdi Atay hatay1@hacettepe.edu.tr Fakülte Sekreteri/Raportör
Öğr.Gör.Dr.İpek Güleç ipek@hacettepe.edu.tr Öğretim Görevlisi Temsilcisi
Arş.Gör.Güven Şimşek guvensimsek@hacettepe.edu.tr Araştırma Görevlisi Temsilcisi
Elif Odabaşıoğlu elifodabasi14@gmail.com Öğrenci Temsilcisi

 

 

Adres: Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı, 06800 Beytepe/ANKARA
Tel: +90 312 297 68 50-51 Faks: +90 312 299 20 93
Webmaster: Ümit Bakar
E-Posta: fenfak@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı