Çalışma Grupları
Strateji Geliştirme Kurulu  
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı (Kurul Başkanı)  
Prof. Dr. Meral Sucu msucu@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü  
Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy edo@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü  
Doç. Dr. Çağatay Tavşanoğlu ctavsan@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Duru Karasoy durdu@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü  
Prof. Dr. Lokman Uzun lokman@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü  
Doç.Dr. Çiğdem Arpa Çalışır carpa@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü  
Doç. Dr. Uğur Gül gulugur@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü  
   
Bilim Kurulu Üyeleri  
Prof. Dr. Adil Denizli denizli@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)  
Prof. Dr. Bekir Salih bekir@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)  
Prof. Dr. Mustafa Türkyılmazoğlu turkyilm@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)  
Prof. Dr. Ş.Kasırga YIldırak  kasirga@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bölümü  
Prof. Dr. Ezgi Deniz Özsoy edo@hacettepe.edu..tr Biyoloji Bölümü  
Prof. Dr. Evrim Akalan eakalan@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü  
Doç. Dr. Çağatay Tavşanoğlu ctavsan@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü  
Doç. Dr. Nursel Koyuncu  nkoyuncu@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü  
Doç. Dr. Uğur Bozkaya ugur.bozkaya@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü  
Dr. Öğr. Üyesi Onur Toka onur.toka@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü  
       
Tanıtım Yürütme Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Ergoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı  
Doç. Dr. Filiz Kuralay kuralay.filiz@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı  
Dr. Öğr. Üyesi Başak Bulut Karageyik basakkarabulut@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü  
Doç. Dr. Aslı Özkırım ozkirim@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü  
Doç. Dr. Derya Karagöz deryacal@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü  
Doç .Dr. Barış Temelli temelli@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü  
Doç. Dr. Bülent Saraç bsarac@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü  
 
Fakülte Öğretim Görevlisi Temsilcisi Görev Tarihi
Öğr. Gör. Dr. Mustafa Ağgül mustafaaggul@hacettepe.edu.tr Fakülte Temsilcisi  17.04.2019-17.04.2021
   
Fakülte ve Bölüm Araştırma Görevlisi Temsilcileri 

Güven Şimşek

Burcu Şabanoğlu

Aktüerya Bilimleri 

Biyoloji

Fakülte Temsilcisi

Fakülte Temsilcisi Yrd.

17.04.2019- 17.04.2021

Güven Şimşek

M.Asım Özalp

Aktüerya Bilimleri

Bölüm Temsilcisi

Bölüm Temsilcisi Yrd.

17.04.2019-17.04.2021

Burcu Şabanoğlu

Senem Özdemir

Biyoloji

Bölüm Temsilcisi

Bölüm Temsilcisi Yrd.

17.04.2019-17.04.2021

Hatice Öncel  Çekim 

Derya Turfan

İstatistik

Bölüm Temsilcisi

Bölüm Temsilcisi Yrd.

17.04.2019-17.04.2021

Demet Özer

Bengi Özgün Öztürk

Kimya

Bölüm Temsilcisi

Bölüm Temsilcisi Yrd.

17.04.2019-17.04.2021

Talha Arıkan

Oğulcan Tuncer

Matematik

Bölüm Temsilcisi

Bölüm Temsilcisi Yrd.

17.04.2019-17.04.2021

17.04.2019-17.04.2021

FAKÜLTE ve BÖLÜM ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ İÇİN TIKLAYIN
 
Fen Fakültesi, Akreditasyon Komitesi  
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Fen Fakültesi  
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Gençtürk yasemins@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü  

Prof. Dr. Yasemin Ekmekçi

Doç. Dr. Aslı Özkırım

yase@hacettepe.edu.tr

ozkirim@hacettepe.edu.tr

Biyoloji Bölümü  
Prof. Dr. Meral Çetin meral@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü  
Prof. Dr. Nuray Öğün Şatıroğlu nurayo@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü  
Doç. Dr. Pınar Aydoğdu paydoğdu@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü  
 
Fen Fakültesi, Fakülte Haber Bülteni Komitesi  
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr   Dekan Yardımcısı  
Arş. Gör. Güven Şimşek guvensimsek@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü  
Arş. Gör. Dr. Emre Çilden cilden@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü  
Arş. Gör. Dr. Nurbanu Bursa nurbanubursa@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü  
Arş. Gör. Dr. Yeşeren Saylan yeseren@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü  
Arş. Gör. Dr. Berke Kaleboğaz bkuru@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü  
       

 

Adres: Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı, 06800 Beytepe/ANKARA
Tel: +90 312 297 68 50-51 Faks: +90 312 299 20 93
Webmaster: Dr. Gülbanu Tekbulut
                            Ümit Bakar
E-Posta: fendek@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı